Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wycięcie katalizatora jakieś zmiany???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wycięcie katalizatora jakieś zmiany???

    Zorganizowanie spotu to na pewno fajny pomysł, może być nawet autoshow, tylko nie wiem czym taki spot ma się charakteryzować, ja na żadnym jeszcze nie byłem. Tak czy inaczej można by coś zapoczątkować, zatem ja się wpisuję, a jak co to służę pomocą w organizaji.
    Bouli
    Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
    Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
    Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

  • #2
    wycięcie katalizatora jakieś zmiany???

    powiedzcie czy po wycieciu kata nizauwazyliście że autko zaczeło troszke kopcic. czy dzwiek wydech uległ zmianie i czy odczuliście jakiś przyrost mocy??? wiem że taki temat jest ale nik niewchodzi na tamten stary i musiałem napisać nowy. jak ktoś ma to niech napisze swoje wrażenia.

    Komentarz


    • #3
      Swist moze byc bardziej slyszalny w wydechu od sprezarki. Dymic moze wiecej, ale nie musi - jak sie przedmucha to przestanie :twisted: A czy glosniej, to tylko katalizator dalej zostaja tlumiki.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        słuchaj ja wycinałem we wcesniejszym aucie i dupa jesli chodzi o osiagi :-( ani lepiej ani głosniej niechoził.Byłem zmuszony wyciac go bo pierdział inaczej wcale bym go nieruszał.pzdr
        moze niech kto sie jeszcze wypowie koledze na ten temat.

        [ Dodano: Pon 09 Sty, 06 21:27 ]
        a jeszcze jedno kolega ma wyciete wszystkie tłumiki razem z katem w 1.9tdi i ma wspawana prosta rure to juz troszke głosniej pracuje ale miło dla ucha i niedymi.Osiągi on twierdzi9 ze mu sie podniosły troche ale ja nim niesmigałem wiec niewiem.Jak go spotkam to dopytam co i jak. k
        -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

        Komentarz


        • #5
          Czy ktos ma wykres z hamowni przed i po wywaleniu kata? :roll: Sam jestem ciekaw ,czy faktycznie cos sie zmienia po jego wycieciu,moze wartosci sie przesuwaja w nizsze lub wyzsze odbroty ? :roll:
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            mlody, zmien temat posta, tak, zeby od razu bylo wiadomo o co chodzi.
            pzdr!
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz


            • #7
              Teraz temat juz mozna chyba do dzialu tuning przeniesc :wink: bo bardziej tam pasuje.
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X